Podrobný popis
Strategická a taktická stolní hra pro celou rodinu. Klan šablony Tiger Hong hledá nového vůdce. Pouze jeskynní muž, který shromažďuje nejvíce zásob, může zvládnout výměnný obchod a vzdát hold všem bohům přírody, se může stát vůdcem. Ale za žádných okolností nesmíte zapomenout na důležitou věc, musíte se postarat o Hongs! Protože, kdo zanedbává šablonu Tiger, ztrácí své zásoby. Hra vyhraje hráče, který na konci získá nejvíce bodů. Hra zahrnuje: 1 hrací deska, 1 akcie zásob, 5 hráčských desek, 46 akčních tokenů (28 x šedá, 18 x červená) bonusové karty, 32 náhradních karet, 1 značka startovací hráč, 1 Mammoth Tusk , 1 postava Honga Tiger, 30 mamutů, 5 jeskynních mužů, 5 bodovacích kostek, 20 surovin (5 ryb, 5 bobulí, 5 hub, 5 kapek vody), pravidla hry. Délka jedné hry je asi 45 minut. Hra je navržena pro: 2 - 5 hráčů Vhodné pro děti: od 8 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168242071 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.19 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 173 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 5 |
| Rozmery: | 31,3 x 22,9 x 7,3 cm |
| Téma: | Džungľa |
| hmotnosť: | 1.19 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 31,3 x 22,9 x 7,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 173 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 5 |
| Téma: | Džungľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
