Podrobný popis
Ve hře se hráči snaží nalákat nové obyvatele do svého království. Musí splňovat různé požadavky, používat kostky, které mohou přepínat třikrát. Speciální karty přinesou hráči různé výhody. Ale dejte si pozor na draky a zbabělci, které má vaše království také rád. Hráč s nejlepšími obyvateli na konci hry vyhraje a jeho království bude navždy vzkvétat. Hra zahrnuje: 6 kostky, 65 herních karet (15 vesnických karet, 10 zločineckých karet a 40 občanských karet), průvodce pro hru. Počet hráčů: 2 - 5 Doba trvání hry: Od 30 minut Vhodné pro děti: Od 8 let Materiál: dřevo, lepenkaDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168233529 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.28 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 71 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 5 |
| Rozmery: | 16 x 15,9 x 5,5 cm |
| hmotnosť: | 0.28 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 16 x 15,9 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 71 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 5 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
