Podrobný popis
Zábavná didaktická hra pro celou rodinu vyzkouší vaše matematické znalosti. Dnes večer začíná tajná mise "Amun Re". Tým, složený ze čtyř mazaných tajných agentů, vstoupí do muzea a díky přesným výpočtím přeloží tajné bezpečnostní kódy. Ať už se jedná o přidání, odčítání, násobení nebo rozdělení, čísla kostek musí být kombinována tak, aby odpovídala výsledkům s čísly kódu. Kdo bude první, kdo překoná všechny světelné bariéry, aby se chopil vzácné masky Amun? Hra je navržena pro 2 až 4 hráče. Balíček obsahuje: 1 herní deska, 4 tajné agenty, 15 žetonů s čísly, 6 kostky, 1 pokyny. Vhodné pro děti: od 8 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168058559 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 26 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 23 x 23,8 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 23 x 23,8 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 26 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
