Podrobný popis
Hmatová hra pro malé hráče. V místnosti jsou skřítci tajně běží a když nikdo nehledá hračky v magických kapsách. Úlohou hráčů je dostat hračky zpět. Pomocí dotyku najdete určenou hračku a vyvoláte: „Mám to!“ Vhodné pro děti: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168241739 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.602 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 38 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 22,3 x 22,2 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.602 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22,3 x 22,2 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 38 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
