Haba společenská hra pro děti 3 x 4 Pác Malá násobilka do 100
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba společenská hra pro děti 3 x 4 Pác Malá násobilka do 100
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Nejprve počítáte nejprve a poté zasáhněte mouchu! Kdo nejprve uloží mouchu se správným číslem? Vzdělávací sociální hra, ve které děti praktikují násobení, koncentraci a reakci. Hra může hrát 2-6 hráčů. Obsah: 6 skořápek, 42 mouch, 5 květinových karet, 5 květin, 45 dřevěných mušek, 2 numerické kostky s deseti tvářemi, herní pokyny. Vhodné pro děti: Od 8 let Materiál: karton, dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168045382 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.329 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 105 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 6 |
| Rozmery: | 34,7 x 35 x 7,3 cm |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| hmotnosť: | 1.329 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 34,7 x 35 x 7,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 105 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Počet hráčov: | 2 - 6 |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
