Podrobný popis
Dragon Chicks našel neobvyklý poklad: ledový sloupec s třpytivými kameny zamrzlými uvnitř. Samozřejmě, že je každý potřebuje. Spolu s drakem otce, hráči odstraní jeden ledový prsten za druhým a roztaví pól ledu. To způsobí, že třpytivé kameny padají. Kdo bude mít na konci hry nejvíce třpytivé kameny? Hra zahrnuje: 1 Dragon Otec, 1 základna se 4 příčky, 1 hrací deska, 4 dračí kuřata, 9 ledových prstenů, 90 & nbsp; třpytivé kameny (18 v každé z 5 barev), 5 třpytivých žetonů, 1 a nbsp ; Ice Chick and Nbspp; Průvodce po hře. Vhodný pro děti: od 5 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168233482 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 112 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 22,3 x 22,2 x 5,3 cm |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22,3 x 22,2 x 5,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 112 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
