Podrobný popis
Woohoo, baby One -Year -Old Rosalie přichází do Cloudland! Unicorn Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl připravují velkou uvítací párty. Kdo pomůže Unicorns sbírat cloudové krystaly a hledat další přátele, kteří také chtějí přijít na večírek? Budou potřebovat trochu štěstí s kostkami a štěstí. Ale pospěšte si, protože každý musí dorazit na večírek před Rosalie. Pink), 1 hrací plocha, 1 hrací deska s rotující šipkou, 8 & nbsp; kusy přátel, 8 čtverečních & nbsp; nabídky přátel, 10 Křišťálové mraky a herní pokyny.> HABA PHIMOLOFIE je založena na jednoduchém principu: Děti jsou nejdůležitější věcí v & nbsp; Život! Vložit základní životní hodnoty, pomáhat dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podporovat jejich kreativitu a představivost; Haba nabízí hračky a hry speciálně navržené pro jednotlivé věkové fáze vývoje dětí. Haba vyvíjí a stimuluje vnímání, představivost, kreativitu, motorické dovednosti, sociální hru. Hračky Haba jsou pravidelně oceňovány nejen za kvalitu a funkčnost, ale také za jejich krásný design.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168229751 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.91 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 32 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Rozmery: | 37 x 27 x 5,5 cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 0.91 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 37 x 27 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 32 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
