Podrobný popis
1 až 4 hráči se mohou účastnit klanu. Hra podporuje spolupráci spoluhráčů, kteří představují klan křečků, kteří musí před listy ze stromu vyrobit zásoby potravin. Křečky společně spolupracují a hrají naproti ježek, který vyhraje, pokud listy ze stromu spadnou před obchodem s hadry v komorách s jídlem. vhodné pro děti: od 4 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168225692 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 22,6 x 22,5 x 4,8 cm |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22,6 x 22,5 x 4,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
