Podrobný popis
Oh, co se tam vylíhne? Čtyři malé drzé kuřata začínají kopat skořápky a okamžitě mají obrovskou chuť k jídlu. Pouze jeden pomůže - jídlo! Ale buď opatrný. Házení kostek bude určitě krmeno tím, co mohou být kuřata krmena a jak rychle porostou. Z které z nich poroste první, první proslulý pták? Vhodný pro děti: od 4 let Haba filozofie je založena na jednoduchém principu: Děti jsou nejdůležitější věcí v životě v životech v životě ! Vložit základní životní hodnoty, pomáhat dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podporovat jejich kreativitu a představivost; Haba nabízí hračky a hry speciálně navržené pro jednotlivé věkové fáze vývoje dětí. Haba vyvíjí a stimuluje vnímání, představivost, kreativitu, motorické dovednosti, sociální hru. Hračky Haba jsou pravidelně oceňovány nejen za kvalitu a funkčnost, ale také za jejich krásný design.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168225708 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.22 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 26 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 11,7 x 18,5 x 3,8 cm |
| hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 11,7 x 18,5 x 3,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 26 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
