Podrobný popis
Rhino Hero a jeho přátelé superhrdiny a NBSP zažijí všechna možná dobrodružství na mrakodrapu karty. Ale buďte opatrní: jak se karty zvyšují pro stavbu stěn a podlah, konstrukce se zvyšuje a kolísá. Hráči, kteří mají štěstí v kostkách, tlačí své vlastní superhrdinové vysoko a zabraňují svému místu před ostatními hráči v krychlech bitvách ... pouze pokud nejsou opice pavouků, které ponechávají mrakodrap, aby přikývly. Obsah: 1 hrací deska ( 3 čtvereční kusy, potlačené dvojité), 30 podlaží, 24 krátkých stěn, 24 vysokých stěn, 3 kostky (červená / modrá / světle modrá), 4 pavučinové opice, 4 superhrdinové (nosorožce, žirafa, Big E. a Batguin ), 1 medaile superhrdin a vrací se do hry. Vhodný pro děti: od 5 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168231617 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.9 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 90 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Rozmery: | 37 x 27 x 5,5 cm |
| hmotnosť: | 0.9 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 37 x 27 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 90 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
