Podrobný popis
Nápověda! Ponožkové monstrum se dostalo do skříně. Kdo má teď v tom chaosu najít stejné páry ponožek? Děti se rychle prohrávají v mnoha ponožkách. Ale pro ďábla jsou ponožky tak podobné. Kdo najde nejvíce párů? Velmi rychlá vyhledávací hra pro 2 - 6 hráčů. Hra podporuje: rychlá reakce a podrobné prohlížení. Obsah balíčku: 1 ponožka monstrum, 48 ponožek (24 párů), 13 kolíčků na prádlo, 1 sada herních pokynů. vhodné pro děti: od 4 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168044651 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.479 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 - 6 |
| Rozmery: | 22,1 x 22,1 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.479 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 22,1 x 22,1 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 6 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
