Podrobný popis
V údolí Vikings je každoroční soutěž v házení barelů. Jste dost stateční na to, abyste se zúčastnili soutěže? Pomocí míče hodí sudy a chytře posuňte Vikingy na molo. Nejlepší umístění Vikingů jsou získávání zlatých mincí, které shromažďují ve své Vikingské lodi. Hráč s nejbohatšími vítězstvími Vikingu! Je zapotřebí odvahy, dovedností a ochoty, protože ten, kdo přijde příliš daleko poté, co molo může spadnout do vody a odejít prázdnými rukama. Cílem hry je sbírat co nejvíce zlatých mincí do své Vikingské lodi. Herní atmosféra vás pohltí a zaručuje zábavu až do poslední sekundy této hry. Taktická hra pro děti od 6 let. Hra zahrnuje: 1 velká hrací deska s Vikings Valley (složená ze 7 dílů), 8 vikingských vlajek, 4 tokeny Vikingů, 1 lepenková pálka, 4 lodě (každá se skládá ze 4 lepenkových částí), 1 míč, 24 zlatých mincí, 4 dřevěné dřevěné sudy. Vikings Viking Valley vyhrál „Dětská hra roku 2019“. Hra je navržena pro 2-4 hráče. Vhodné pro děti: Od 6 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168249322 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.23 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 47 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 31 x 22 x 7 cm |
| hmotnosť: | 1.23 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 31 x 22 x 7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 47 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
