Haba Spoločenská hra pre deti Kayanak Arktické dobrodružstvo od 4 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Spoločenská hra pre deti Kayanak Arktické dobrodružstvo od 4 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Zábavná hra pre celú rodinu. Hra je veľmi pekne spracovaná a obsahuje krásne ilustrácie. Ľadový medveď sedí na ľadových kryhách a loví ryby aj v treskúcej zime. Každý z medveďov chce získať čo najväčší úlovok. K loveniu rýb používajú v tejto hre medvede magnetický prút. Figúrky medveďov sa pohybujú po ľadových kryhách a vytvárajú v ľade diery aby ulovili ryby- oceľové guľôčky. Je potrebné si vybrať správny otvor v ľade, inak zostáva medveď hladný. Hru vyhráva najúspešnejší hráč, ktorý získa s magnetickým rybárskym prútom 10 guľôčok. Hra je určené pre 2 až 4 hráčov od 4 do 99 rokov. Dĺžka jednej hry je cca 10 minút. Hra podporuje rozvoj jemnej motoriky, zručnosť a k tomu všetkému ešte učí aj menšie deti počítať. Hra má dve varianty . V jednoduchšej verzii pre menšie deti je cieľom hráčov získať desať rýb. V ťažšej verzii pre staršie deti sú veľké ryby cennejšie než tie malé a vyhráva ten rybár, ktorý získa najvyšší počet bodov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168071466 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Váha: | 1.086 kg |
| Rozmery: | 37,2 x 27,6 x 5,5 cm |
| GPSR Upozornenie: | POZOR. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti. Riziko udusenia. |
| TOP: | Áno |
| Výrobca | Kontakt: | HABA Sales GmbH & Co. KG | August - Grosch - Strasse 28-38, 964 76 Bad Rodach, Germany | service@haba.de | www.haba-play.com |
| hmotnosť: | 1.086 kg |
| GPSR Upozornenie: | POZOR. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti. Riziko udusenia. |
| Výrobca | Kontakt: | HABA Sales GmbH & Co. KG | August - Grosch - Strasse 28-38, 964 76 Bad Rodach, Germany | service@haba.de | www.haba-play.com |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 37,2 x 27,6 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
