Podrobný popis
Táto hra trénuje motoriku pier a úst a hravým spôsobom tak podporujevývoj reči. Hráči sa naučia cieľavedome nadýchnuť a súčasne ovládať dĺžku a silu svojho dychu.Hra končí, keď bola rozdaná posledná snehová pusinka. Ten kto má najviac snehových pusiniek vyhráva a môže si hovoriť "Kráľ nadýchaných koláčov ".Vynikajúce želé a čokoládový koláč - hráči dychom odpália loptičku, aby dosiahli tieto dobroty. Umiestnite loptičku do správnej jamky a vyhrajte krémovú pusinku.Vhodné pre deti: od 4 rokovPočet hráčov: 1 - 4Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168264646 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.305 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 18,4 x 12,8 x 4,1 cm |
| hmotnosť: | 0.305 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 18,4 x 12,8 x 4,1 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
