Podrobný popis
Takže slunce padlo dolů? Žádný problém! Světla osvětluje cestu pro děti, aby byla jasná a bezpečná, která chce jít na noční expedici. Baterie (3 x 1,5 V AAA) nejsou zahrnuty do balíčku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168249421 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 22 x 13 x 3,8 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 3x AA Micro |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 22 x 13 x 3,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
