Podrobný popis
Unikátní krabička pro malé přírodovědci pro pozorování zvířat, jako jsou mušky, motýli, pavouci, šneky a další malá zvířata. Objevy nebyly nikdy tak vzrušující a velmi poučné. Perforované víko zaručuje trvalé přívod vzduchu a jemné zacházení se zvířaty. Krabice má pevný držák pro snadné přilnavost a přenášení. Rozměry produktu: 19,5 x 10,5 x 11,5 cm. Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168209005 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 14 x 11 cm |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 20 x 14 x 11 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
