Podrobný popis
Ať už tento světlomet, ať už turistika, kempování nebo čtení v posteli, umožňuje dětem zářit ve tmě tam, kde potřebují. Obsahuje LED diody ve dvou barvách, dvě úrovně jasu a blikající signální světlo. Vhodné pro děti: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168224886 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.08 kg |
| ? Materiál: | plast,textil |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 16,2 x 22,5 x 4,8 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 3x AAA Micro |
| hmotnosť: | 0.08 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 16,2 x 22,5 x 4,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
