Podrobný popis
Drobná taška, ale všechno po ruce! V tašce Adventurer, který lze snadno připojit s karabinem s kalhotami, je zde nůž-ryby s 6 funkcemi, kvalitní baterka s LED-Light (1x AAA baterie, které mají být zakoupeny), 1 zvětšovací sklo s 3 a 6krátkrátkrátkrát a 6krátkrát a 6krátkrát a 6krát Zvětšení a 1 kompas. Vhodné pro děti: Se souhlasem rodičeDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168210100 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.18 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21,7 x 26,6 x 2,3 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 1x AAA Micro |
| hmotnosť: | 0.18 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 21,7 x 26,6 x 2,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
