Podrobný popis
S tímto dalekohledem mohou mladí průzkumníci podrobně pozorovat svět zvířat a rostlin. Je také skvělé být použity pro pirátskou hru. Schopnost přiblížit 30krát. Vhodné pro děti: Od 4 let Velikost produktu: 37 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168233017 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,plast |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 28 x 14 x 4 cm |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 28 x 14 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
