Haba Terra Kids Detská pozorovací lupa na hmyz s karabinkou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Terra Kids Detská pozorovací lupa na hmyz s karabinkou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Perfektní vybavení pro mladé průzkumníky. V tomto kontejneru je snadné pozorovat brouky, pavouky, listy a další zajímavé věci, které najdou v přírodě shora a pod. Pomocí hliníkového karabinového popruhu mohou děti připojit nádobu k bundě nebo batohu. Z horní části zvětšovacího skla se zvyšuje 6x, z níže 4x. Balíček je také plastový pavouk. Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168208985 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.207 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 14 x 11 cm |
| hmotnosť: | 0.207 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 20 x 14 x 11 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
