Podrobný popis
dětský plastový dalekohled v přírodě a výletech. Dalekohled je uložen v neoprenovém pouzdře, který lze snadno připojit k bundě nebo kalhotám pomocí hliníkového karabinu. Dalekohled má možnost přiblížení 4x. Vhodné pro děti: 3 roky Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168041322 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.221 kg |
| ? Materiál: | plast,textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 27,9 x 20 x 4,8 cm |
| hmotnosť: | 0.221 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 27,9 x 20 x 4,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
