Podrobný popis
Kompas pro děti obsahuje integrovaný pohled na železo pro své zaměření, jeho občan je snadno čitelný. Kompas zahrnuje nylonový pás a hliníkový karabinu, který se připojí k pásu nebo batohu. Kompas je chráněn odolným pouzdrem s horním kovem. Vhodný pro děti od 5 let průměr: 5,2 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168225463 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 22 x 13 x 3,5 cm |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 22 x 13 x 3,5 cm |
| Materiál: | kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
