Podrobný popis
Umístěte šipku do foukací pistole, zhluboka se nadechněte a vyhoďte šíp vlastním vzduchem! Tato tvrdá plastová trubice od Terra Kids má 4 šípy, které můžete střílet kdekoli. Terra Kids Blowing Gun je skvělá sportovní hračka pro starší děti od 8 let. obsahuje bezpečnostní šipky s měkkými přísavkami a skvělými prvky letu. Dárek je vhodný pro venkovní sportovce. Šikovná sportovní hračka pro děti se skládá z 38,8 cm dlouhé foukací trubice a 4 bezpečnostních šípů s velkým rozsahem (přibližně 10 m) a skvělými letovými prvky. Jednoduše vyplňte foukací trubku šipkou, krátce a energicky foukejte a šipky létají vzduchem. Vhodný pro děti: Od 8 let věku Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168232089 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.09 kg |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 56 x 20 x 4 cm |
| hmotnosť: | 0.09 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 56 x 20 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
