Podrobný popis
Jste připraveni na dobrodružství na plachetnici? Můžete rychle sestavit katamarán vyrobený z lisovaného korku granulátu, takže je čas začít se plavit! Za jakéhokoli počasí, protože plachetnice je prakticky nepochybná. Ideální pro víkendový výlet do vody, rodinné prázdniny na pláži nebo jednoduše hrát doma ve vaně. dlouhé), 3 oční šrouby, 1 pokyny. Materiál: Cork, galvanizovaná ocel, buk, sisal, bavlna. Velikost: 32,5 x 20 x 40 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168258157 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.666 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 38,1 x 28,6 x 12,1 cm |
| hmotnosť: | 0.666 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 38,1 x 28,6 x 12,1 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
