Haba Terra Kids Konstrukční sada Starter Set 87 ks od 8 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Terra Kids Konstrukční sada Starter Set 87 ks od 8 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Sbírejte, pilují, vrtáte, spojte. S konektory Terra Kids můžete postavit řadu fascinujících zvířat, vozidel a postav. Princip je jednoduchý a sofistikovaný současně: vyvrtejte otvory na kousky dřeva, spojte je pomocí dodávaných konektorů. Znaky se postupně formují. Startovací sada obsahuje prefabrikované dřevěné větvičky (s kůrou), které lze propojit a vyrobit z kraby. Průvodce obsahuje mnoho návrhů pro jiné projekty. Obsah: 1 ruční vrták (průměr 6 mm), 15 dřevěných dílů, 6 kulatých tyčí, 6 korek, 59 vazeb a pokynů. Pozor: Sada neobsahuje lékořici nezbytnou pro sestavení zvířat. Likořice musí být shromažďována v přírodě, např. Během procházky. Téma: Dragon, Crab a Knight Vhodné pro děti: Od 8 let věku Materiál: ocel, abs, buk, corkDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168249346 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.55 kg |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet dielikov: | 87 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 26,2 x 26,5 x 8,7 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.55 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 26,2 x 26,5 x 8,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 87 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
