Podrobný popis
Nekonečná zábava z letectví! Jednoduše držte letadlo na letadle mezi palcem a ukazováčkem, běžte nahoru a hodte ho do vzduchu a sledujte, jak elegantní a rychlé letí vzduchem !: Polystyren, plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168232881 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.16 kg |
| ? Materiál: | plast,polystyrén |
| ? Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 49,5 x 12,2 x 7,4 cm |
| hmotnosť: | 0.16 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 49,5 x 12,2 x 7,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast,polystyrén |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
