Podrobný popis
Mravenci, listy, fosílie ... S touto klasickou výzkumnou pomocí se děti mohou pozorně dívat na flóru a faunu. 3 různé úrovně zvětšení, ergonomicky tvarovaná rukojeť. Materiál: Plast Velikost: 18,5 cm, průměr: 9,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168232997 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.18 kg |
| ? Materiál: | plast,sklo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 24,9 x 16,2 x 3,3 cm |
| hmotnosť: | 0.18 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 24,9 x 16,2 x 3,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast,sklo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
