Podrobný popis
Není nic příliš malého na to vidět. Jaká je struktura stonku trávy a jak vypadá listová žíla? Mikroskop Terra Kids je perfektním dárkem pro mladé vědce a výzkumné pracovníky, kteří se chtějí blíže podívat na své prostředí. Díky praktické funkci zvětšení lze pozorovat i ty nejmenší detaily přírody a našeho prostředí. Materiál: plast, kovDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168249643 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 22 x 15,8 x 3,5 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 2x AA Mignon |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 22 x 15,8 x 3,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
