Podrobný popis
Voláme všechny mladé světové průzkumníky! Pokud rádi sledujete ptáky a zvířata z dálky, je monokulární dalekohled Terra Kids ten pravý. Funkce zvětšení přináší ostré zaměření na lesní zvířata a umožňuje jim studovat z dálky. Monokulární dalekohled Terra Kids by proto měl být s vámi přijímán pro každou turistickou túru. Vhodné pro děti: Od 4 let Materiál: plast, kovDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168249650 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | guma,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 22,2 x 18,1 x 4 cm |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 22,2 x 18,1 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | guma,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
