Podrobný popis
Příroda má pro děti nekonečné zajímavé objevy. Brouci, hlemýždi, listy, zkamenělé předměty a mnoho dalších, mnohem více, mohou být v této prostorné nádobě pečlivě sledovány a bezpečně přenášeny s integrovanou lupu se vzduchovými otvory a zvětšujícím sklem. Rozměry: průměr 15 cm, výška 29 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168223520 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.3 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 19 x 30,9 x 20,3 cm |
| hmotnosť: | 0.3 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 19 x 30,9 x 20,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
