Podrobný popis
Co lze nalézt v zahradě, louce nebo v lese? S tímto kontejnerem můžete prozkoumat zajímavý svět hmyzu podrobně přímo v přírodě díky Lupe umístěné na víku. Kontejner má víko se dvěma zvětšovacími brýlemi a umělý pavouk pro malé pozorovatele. Vhodné pro děti: 3 roky Velikost produktu: 7 cm Materiál: PlastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168052410 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.064 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 9,1 x 5 x 8,8 cm |
| hmotnosť: | 0.064 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 9,1 x 5 x 8,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
