Podrobný popis
Terra Kids Binding kluzák dokonale kombinuje vysokorychlostní popruh s klouzavou elegancí. Jednoduše vytáhněte gumové pásky, uvolněte kluzák a sledujte, jak létat! Vhodné pro děti: Od 5 let Velikost produktu: 29 x 29 x 24 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168233369 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.1 kg |
| ? Materiál: | plast,textil |
| ? Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 31 x 24,5 x 4 cm |
| hmotnosť: | 0.1 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 31 x 24,5 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
