Podrobný popis
Důležité vybavení pro všechny vědce a pozorovatele. S teleskopicky nastavitelným a nbsp; A lov a nbsp; ryby mohou začít nebo vybrat z vodních útvarů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168208992 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.135 kg |
| ? Materiál: | plast,textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 57 x 20 x 3 cm |
| hmotnosť: | 0.135 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 57 x 20 x 3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | plast,textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
