Podrobný popis
Perfektní přírodní vybavení pro mladé průzkumníky. S touto pastí mohou děti pozorovat brouky, pavouky a další hmyz nalezený v přírodě nebo v zahradě. Chytač má 3 úrovně SATIA - nízký, střední a vysoký. Všechny z nich jsou bezpečné pro malé tvory, nezpůsobují žádnou škodu. V kontejneru děti uvidí hmyz a poté jej uvolní zpět do krajiny. K provozu chytače jsou povinny baterie - 4 ks, AA, které nejsou zahrnuty. Vhodné pro děti: 3 roky Rozměry produktu: 29 x 6 cm Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168223629 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.38 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 33 x 20 x 7,5 cm |
| Baterky v balení: | Nie |
| Typ baterky: | 4x AA Mignon |
| hmotnosť: | 0.38 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Terra Kids |
| Rozmery: | 33 x 20 x 7,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
