Podrobný popis
Doll Textile Annelia 30cm Haba od 2 let - Filozofie Haba je založena na jednoduchém principu: Děti jsou nejdůležitější věcí v životě! Vložení základních životních hodnot, pomáhat dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podpora jejich kreativity a představivosti není pro rodiče úkolem. Haba nabízí hračky a hry speciálně navržené pro jednotlivé věkové fáze vývoje dětí. Haba vyvíjí a stimuluje vnímání, představivost, kreativitu, motorické dovednosti, sociální hru. Hračky Haba jsou pravidelně oceňovány nejen za kvalitu a funkčnost, ale také za jejich krásný design.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky |
|---|---|
| EAN: | 4010168220314 |
| ? Vek dieťatka: | od 1,5 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.35 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 34,5 x 17,2 x 9,5 cm |
| Séria: | Bábiky a doplnky |
| TOP: | Áno |
| hmotnosť: | 0.35 kg |
| Vek: | od 1,5 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Master kartón: | 2 |
| Séria: | Bábiky a doplnky |
| Rozmery: | 34,5 x 17,2 x 9,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | textil |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
