Podrobný popis
Dřevěná magnetická hračka Naučte se barvy s magnety a stůl k kreslení křídy. Magnetické kusy jsou vhodné pro malé děti a stůl k výkresu křídy je vynikajícím pomocníkem, který probudí kreativitu a představivost dětí. Balíček obsahuje 10 dvojitých karet, 42 magnetických čipů a křídové krabice.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353216 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.9 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 52 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 29 x 5 x 29 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.9 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 29 x 5 x 29 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 52 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
