Podrobný popis
Kreativní sada barevného písku s třpytivým midi. Kreativní barevná písková sada s třpytem Janod Atelier Midi obsahuje 3 samodhezivní obrazy, 2 třpytivé písečné trubice, 1 špachtle a 1 pokyny pro vytváření dekorace. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Sada Janod Atelier je navržena tak, aby u dětí vytvářela, podporovala dovednosti a představivost. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. Vhodné pro děti: Od 6 let věku Velikost produktu: 20,7 x 11,8 cm Mnoho: karton a papírDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379452 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.22 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 11,8cm |
| hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20,7 x 11,8cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
