Podrobný popis
MIDI nastavil Janod Atelier pro vytváření a podporu dovedností a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Creative Fairy Set obsahuje 2 trubice třpytivého písku, které se aplikují na 3 šablonové karty. Pomocí připojené špachtle se na kartě připravují a nalijí se na třpytky, které krásně ozdobují obrázky. Velikost karty je 11,8 x 20,7 cm. Vhodné pro děti od 4 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378066 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 11,8 x 20,7cm |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 11,8 x 20,7cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
