Janod Atelier Deco Barevný písek s třpytkami Hrdinové od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Deco Barevný písek s třpytkami Hrdinové od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Je čas na mimořádné dobrodružství s touto ligotickým souborem! Děti od 6 let budou moci oživit svou oblíbenou vílu -TALE a KARTONOVÉ hrdiny jednoduše taháním těchto 3 obrázků ve 2 různých barvách bludců. Jednoduchá technika: Pomocí špachtle odstraníte samoamisivní díly a rozprostřete pěkně lesklé třpytky! Pro tuto činnost jsou poskytnuty podrobné pokyny. Dokončení jednoho obrázku trvá 30 minut. Tato činnost rozvíjí jemné motorické dovednosti a koncentraci. Obsah: 3 barevné obrázky a 2 písečné trubice. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm Doporučený věk: 6+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379209 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.07 kg |
| ? Materiál: | papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| hmotnosť: | 0.07 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
