Podrobný popis
Všichni jsme slyšeli o chytacích snu, ale slyšeli jste o úlovku slunce? Jeho lesklé prvky umožňují, aby se sluneční paprsky odrazily a rozptýlily krásným světlem a jasnými body v jakékoli místnosti, ve které se nachází. Tato dekorativní sada umožňuje vytvořit sluneční chytač podle kroků v připojené příručce. sada zahrnuje 2 různé velké zlaté prsteny, zlatý a průhledný nylonový drát, zlatý řetězec, jeden zlatý prsten pro zavěšení, několik mini zlatých prstenů, 39 fasetovaných korálků, kapací korálky, 2 růžové a tmavé - 2 růžové a tmavé - Zelené listy pozastavte papír, třpytky a zlatý kovový papír a předzvěta karta. Všechny tyto prvky umožní dětem ve věku 8 let vytvořit krásnou dekoraci, kterou mohou mít pro sebe nebo ji darovat ostatním. Budou mít na co být hrdí! Tato činnost rozvíjí jemné motorické dovednosti a koncentraci. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 45 x 26 x 0,5 cm Doporučený věk: 8+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377397 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 58 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 45 x 26 x 0,5 cm |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 45 x 26 x 0,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 58 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
