Podrobný popis
Zveme všechny umělce milujících draků! Je čas setkat se s krásnými bytostmi, které se před dětskými očima stanou ještě více majestátními, protože jsou zdobeny vícebarevnými flitry! Tato sada řemesel obsahuje 3 samoadhezivní obrazy, které mohou ozdobit děti ve věku 6 let a starší lesklými plochými flitry podle pokynů. K dispozici je 360 multispare a barevných flitrů, které vytvářejí pěkné obrázky, které malé děti mohou buď hrdě vystavovat, nebo darovat! Udržujte po dobu 20 minut a dokončete jeden obrázek. S touto činností si děti rozvíjejí své dovednosti a soustředění. Cílem kreativní sady je dokončit pozadí obrázku draků pomocí flitrů. Obsah: 3 barevné obrázky a 2 písečné trubice. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm Doporučený věk: 6+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379216 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.05 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 363 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| hmotnosť: | 0.05 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,7 x 0,1 x 11,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 363 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
