Podrobný popis
7 kamenů pro malování 1 list nálepky, 1 dřevěná hůlka, 2 kontejnery s barvami, 1 kartáč a nbsp; a 1 brožura s pokyny a obrázky. Velikost kamenů: 4 x 6 x 2 cm. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti Pro děti od: 6 letDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379223 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.65 kg |
| ? Materiál: | kameň,papier |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 4 x 6 x 2cm |
| hmotnosť: | 0.65 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 4 x 6 x 2cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kameň,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
