Podrobný popis
Kreativní sada mozaikových delfínů a mořské panny Janod Atelier Maxi. Mozaika kreativní mozaiky a mozaiky mozaiky mozaiky Janod Atelier Maxi obsahuje 5 karet s krásnými motivy a 10 listů barevných mozaikových papírů. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Sada Janod Atelier je navržena tak, aby u dětí vytvářela, podporovala dovednosti a představivost. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. Vhodné pro děti: Od 7 let Velikost produktu: 21 x 25 cm Mnoho: lepenka a papírDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379612 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.4 kg |
| ? Materiál: | papier,kartón |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 21 x 25cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.4 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 21 x 25cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,kartón |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
