Podrobný popis
Kreativní set mozaika Mask Mini. Kreativní mozaiková mozaika mozaika obsahuje 6 masek, 900 ks pěnové mozaiky, 6 elastických pásů a 1 pokyny pro vytváření dekorací. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Sada Janod Atelier je navržena tak, aby u dětí vytvářela, podporovala dovednosti a představivost. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. Vhodné pro děti: Od 7 let Velikost produktu: 20 x 10 cm Mnoho: karton a papírDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379568 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | papier,kartón |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 20 x 10cm |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 10cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | papier,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
