Podrobný popis
Kreativní origami sada papírových nakladačů mini letadla. Kreativní sada papírových hádanek Origami Janod Atelier Mini zahrnuje 5 různých letadel s krásnými motivy, 1PC kartonový hasič s gumovým pásem pro vypálení letadel do vzduchu a pokyny pro výrobu modelů letadel. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Sada Janod Atelier je navržena tak, aby u dětí vytvářela, podporovala dovednosti a představivost. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Během této tvůrčí hry si děti rozvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a pocit detailů. Vhodné pro děti: Od 6 let Velikost produktu: 27 x 11 x 3 cm Mnoho: lepenka a papírDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379407 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.17 kg |
| ? Materiál: | papier |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 27 x 11 x 3cm |
| hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 27 x 11 x 3cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
