Janod Atelier Origami papírové skládačky Nebe peklo ráj Mini 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Origami papírové skládačky Nebe peklo ráj Mini 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní set origami Paper Puzzle nebo Hell Hell Paradise Mini. Tato aktivita se vyvíjí: motorické dovednosti, odraz a aplikace. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a smysl pro detaily.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379414 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.16 kg |
| ? Materiál: | papier |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 9,5 x 9,5 x 7cm |
| hmotnosť: | 0.16 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 9,5 x 9,5 x 7cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
