Janod Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami Zahrada od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami Zahrada od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Umělci ve věku 6 a více let budou chtít vytvořit tyto neuvěřitelně krásné akvarely! Málo může sledovat, jak krásná zvířata ožívají před očima, když aplikují krásné barvy štětcem! Tato řemeslná sada obsahuje 4 krásné obrázky ukazující zahradní scénu plnou bohaté, svěží a pulzující přírody. Nejprve si každý bude milovat kartáč naplněný vodou, která může snadno aplikovat 15 akvarelových odstínů & nbsp; z palety. Kromě toho se hodí zlaté linie, které zabraňují šíření barev a tím míchání! Obrázek také přidá ultra rafinovaný konečný výsledek. A konečně se krabice promění v krásný rám, aby představil výtvory! Tato aktivita pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti a trpělivost. Podle uměleckého díla dítě zbarví různé části malby pomocí kartáčového pera. Scéna postupně ožívá s každou přidanou barvou. Obsah: Paleta barev, štětce, houba a 4 obrazy malby vytištěné zlatem. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm Doporučený věk: 6+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379650 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | papier,plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
