Janod Atelier Sada Maxi Maľovanie podľa čísel Motýle od 7 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Atelier Sada Maxi Maľovanie podľa čísel Motýle od 7 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Poznáte malování podle čísel? Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný kůň. Chytrou součástí je také rám, který lze namalovat na míru tak, aby ladil s jinými obrázky. Paleta 15 akvarelových barev, houba a vodní štětec dělají z této sady originální a ucelenou aktivitu. Vysvětlující brožurka označuje barvu odpovídající každému číslu. Jeden ze dvou obrazů se může pochlubit pozlacenými efekty, které výtvory ještě více zkrášlují. Další praktický nápad: krabice se promění ve stojan, aby byla činnost jednodušší! Děti si při této praktické umělecké a řemeslné aktivitě rozvinou své jemné motorické dovednosti a trpělivost. Každý obraz je zabaví na dobré 3 hodiny. Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe ještě ze školky. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete k vybarvení dané plošky. Zní to jednoduše? Ano – malování podle čísel je opravdu tak jednoduché! Jednoduše se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz. Jde vlastně o dobrodružství, kdy z původně bezbarvého plátna s nějakými čarami a čísly vznikne trpělivým úsilím opravdový obraz, který se nebudete stydět pověsit jako dekoraci do dětského pokoje.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379582 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | papier,plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 19,5 x 0,1 x 23,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
