Podrobný popis
3, 2, 1, jsme propuštěni! Děti ve věku 7 let budou rádi, že dokončí 5 mozaikových obrázků obsažených v této soupravě pro kosmické téma: Tato aktivita pomůže rozvíjet koncentraci a motorické dovednosti malých dětí. Tato sada také obsahuje 14 písmen, tzn. Celkem 1550 mozaik! Třpytivé, kovové a matné mozaiky tlačí dětské výtvory a nechají jejich kreativitu mluvit. Tato umělecká řemeslná sada obsahuje 5 obrázků různých velikostí a tvarů (kulatá, hexagonální, šířka a výška) pro neustále se měnící aktivitu pro kutily! Chcete -li dokončit všechny obrázky, bude trvat přibližně 3 hodiny. Fanoušci astronautů budou nadšeni: rakety, satelity a tajemné planety jsou připraveny a čekají, až září, díky mozaikám! S touto sadou se zaměřuje na vesmír a starší děti si může při rozvíjení svého uměleckého talentu vychutnat výkon uklidňující praktické činnosti. Dodaná instruktážní brožura pomůže mladším umělcům re -vytvořit modely pro zaručený výsledek! 6 Obsah: 5 pozadí pro vytvoření mozaiky, 10 listů nálepky na mozaice, 4 listy nálepky na mozaiku s třpytivým a kovovým účinkem. Cílem je dokončit obrázky s nálepkami a vytvořit mozaiku. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 25 x 0,1 x 21 cm Doporučený věk: 7+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378554 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | papier |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 25 x 0,1 x 21 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 25 x 0,1 x 21 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
