Podrobný popis
Prozkoumejte magický a fascinující svět lesních vil! Tato sada obsahuje 5 očíslovaných karet, na které musí dítě nalepit třpytivé nebo matné kusy mozaiky pomocí uzavřených pokynů. Obsah: 5 stolů s vilami a lesními zvířaty a 1100 kusů mozaiky, 5 lepidlových háčků a brožury se šablonami a pokyny. Tato aktivita rozvíjí motorické dovednosti, reflexi a aplikaci u dětí. Vhodné pro děti od 5 let. Materiál: Paper_X000D_ Rozměry: 22 x 4 x 26 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217379605 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.41 kg |
| ? Materiál: | papier,kartón |
| ? Počet dielikov: | 1110 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 21x25cm |
| hmotnosť: | 0.41 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 21x25cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 1110 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
